O společnosti

Lidé ze společnosti  I-TEC Czech, spol. s r.o. se zabývájí prodejem komunálních vozidel a nástaveb již 20 let. Jak už název společnosti napovídá, dodáváme na trh převážně italskou technologii, která patří k nejlepším ve svém oboru.

 

Na český trh dodáváme lehké užitkové vozidla, komunální vozidla, komunální nosiče, nářadí, pracovní stroje a komunální nástavby pro práci v městské zeleni, čistotě města, svozu
a nakládání s odpady, údržbě veřejného osvětlení, údržbě komunikací, správě sportovišť, dětských hřišť, bytového fondu, hřbitovů, městského mobiliáře, dopravního značení a jiné.
V případě zájmu jsme Vám schopni poskytnout součinnost při orientaci v dotačním prostředí, které se dotýká komunální sféry. A jsme schopni Vám zajistit dodávku potřebných vozidel - nástaveb i jiných značek - výrobců.

Certifikace

 

Naše společnost je držitelem Certifikátu Důvěryhodná Firma za rok 2014.
Certifikát Důvěryhodná Firma je přiznán společnostem, které se mohou pochlubit tím, že nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů.
Proces certifikace je založen na moderní metodě, která umožňuje definovat tzv. ukazatel názorů pomocí inovativních informačních technologií.

 

Zkvalitňování služeb pro vás

 
Náš tým se již několik let pravidelně vzdělává s odbornými lektory. 
Snažíme se tak neustále zdokonalovat ve své profesi.
 
 

 

 

 

 

 

 

 


Kontakt

I-TEC Czech, spol. s r.o.

Rudná 30/3
Ostrava - Vítkovice
703 00


+420 596 761 141

GPS souřadnice:
49.8063531 N
18.2684214 E